Cesta na vrchol so Salesforce

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Další CZECHárna přináší inspirativní povídání s velmi zajímavým podnikatelem v oblasti IT technologií, který před 7 lety vsadil na spolupráci s v té době rapidně rostoucí novou globální firmou Salesforce a podařilo se mu na lokálním trhu vytvořit jedničku v této oblasti. Zobrazit více…

Povídali jsme si s Jirkem Machem o jeho začátcích kdy už jako student rozjížděl byznys alá Rohlík nebo ještě před pár lety měl i firmu na výrobu designových dřevěných šperkovnic. “Vystoupil jsem z toho, protože mi chyběl stoprocentní focus. Ten je pro úspěch klíčový”, říká Jirka v našem rozhovoru. Enehano je libozvučné slovo původem z Havajštiny, které v sobě spojuje byznys a technologie. “Chtěl jsem od začátku být jednička na trhu a to se nám daří. Když se na trhu řeklo data, všechny napadla Adastra. Jsem rád, že když se řekne CRM a Salesforce, tak dnes všechny napadne Enehano”, doplňuje Jiří Mach. Dnes vyrostli a mají již přes 100 lidí. “Vsadil jsem všechno na jednu kartu a vyšlo to. Teď je čas diverzifikovat riziko a expandovat do dalších oblastí”. Enehano tak  dnes investuje do dalších modulů jako třeba podpory Collections procesů a také do generativního AI. Založili startup Rossie.ai, kterému hezky česky říkají Rozárka a který dodává nástroje na zpracování přirozeného jazyka.

Kdo je host?

Jiří Mach

Jiří Mach

Petr Benes

29 min | 12. 7. 2024 | Pořad: CZECHárna

Kompetence: Inovace, Inspirování, Kreativita, Motivace, Práce se změnou