Červenec 2018 – Nástroje Titánů

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Všichni jsme dorostli do dospělosti pomocí našich učitelů, těch ve školách, ale hlavně těch doma, našich rodičů a prarodičů. Kdo se však chce učit i v dospělosti, musí si najít učitele nové. Kniha Tima Ferrise „Nástroje Titánů“ je soubor skvělých rad desítek učitelů, od kterých se můžeme učit, lidí, kteří ve svých oborech dosáhli vrcholu." Zobrazit více…

„Můžete začít číst v půlce, můžete přeskakovat. Vždy se něco naučíte. Kdybych Tima Ferrise potkal, moc bych mu za tuto knihu poděkoval.“, říká David Vrba, člen sítě Red Button.

Autor světových i českých bestsellerů Tim Ferriss dva roky zpovídal osobnosti, které ve svých oborech dosahují špičkových výkonů – od hollywoodských hvězd a vítězů olympiád až po legendy Silicon Valley. Z rozhovorů, které si jako podcasty stáhly desítky milionů lidí, pak vydestiloval sbírku praktických lifehacků, které nenajdete nikde jinde.

Kdo je David Vrba?

David Vrba měl během svého více něž dvacetiletého působení v mnoha manažerských pozicích šanci poznat firmy, které byly hezké z venku, ale „shnilé” uvnitř, zajímavé uvnitř, ale nudné z venku a v neposlední řadě krásné uvnitř a sebevědomé na venek. Moc ho baví pomáhat firmám a týmům, aby patřily do třetí skupiny. Vše a vždy začíná lídrem. Ten dobrý ví, že bez jasné vize, srozumitelného poslaní a silné firemní či týmové kultury to nepůjde. Dobrý lídr taky ví, že firemní kultura musí podporovat inovace a radost z práce. Všechna tato témata ho moc baví. V současné době v roli konzultanta a strategisty aplikuje, co umí ve firmách, které se o kulturu a lidi upřímně zajímají. Rád spolupracuje s Filipem Dřímalkou a Petrem Skondrojanisem na projektech, které dělají firmy lepším prostorem k bytí a žití.

2 min | 20. 6. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství