Buďte svobodní!

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Děláte to, co vás baví a naplňuje? Nebo setrváváte v něčem, kde vám úplně dobře není, ale je to pohodlné? Myslím, že tato kniha Vám může pomoci přemýšlet o tom, jak vlastně svoboda může vypadat a jak se k ní můžeme propracovat. Zobrazit více…

A to i těm z nás, kteří na volné noze jsme, ale občas pochybujeme, zda na to máme. Pojďte se nad tím spolu s Marianne zamyslet!

Petra Janková vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na vás, jestli vám tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo vás přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Marianne Cantwell je autorkou koncepce svobodného života Free Range Humans (což je i názvem naší dnešní knihy), který Vám umožní využívat v práci vašich silných stránek a věnovat se tomu, co je vaší vášní. Ve své knize i koncepci se opírá o své vlastní zkušenosti, kdy se jí podařilo opustit korporátní svět a nastartovat svou kariéru, která ji umožňuje řídit své podnikání na dálku

Petra Janková

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství