On-Off Komunikační kanály ve firmě
Komunikačních kanálů ve firmě není nikdy dost, ale všeho moc škodí. A někdy je i pokec s hloučkem firemních kuřáků tím nejlepším komunikačním kanálem. S rozšířením možností komunikačích kanálů v on-line světě se nám paleta možností rozevírá do pestřejších barev.

3. 10. 2022 v 8:00

On-Off Komunikační kanály ve firmě

Zaujala vás snídaně v září? Zajímá vás pohled na věc Tomáše Salomona a dalších sledujících? Máte na hosty otázky, na které se při B&B nedostalo? Chcete sdílet vlastní názor, nebo jenom poslouchat?

6. 10. 2022 v 10:00

Brain&Breakfast Digestiv

#CzechAgile Beer Brno
Pravidelné setkání členů české agilní komunity #CzechAgile v Brně. Cílem akce je si vzájemně vyměnit zkušenosti a inspirovat se navzájem v tématech, která právě hýbou českou Agilní scénou a vašimi firmami.

10. 10. 2022 v 18:00

#CzechAgile Beer Brno

How AI is transforming leadership in society
The Czech Transformative Tech Community invites you to their upcoming meetup in partnership with Deloitte, RedButton Edu and Sara Polak.

11. 10. 2022 v 15:30

How AI is transforming leadership in society

Co neměříme, to se prý nezlepšuje
Základem každé udržitelné strategie i jednotlivých projektů je měření dopadu. Jaká měřítka je dobré sledovat? Nabízí se finanční aspekty a také CO2. Jaké jsou zkušenosti, standardy, přístupy a co se bude hodit z pohledu reportování ESG? Ať už jste v této tématice daleko nebo teprve začínáte, přijďte si srovnat myšlenky s těmi, kdo mají v této tématice, co říct a také s dalšími členy/kami komunity.

19. 10. 2022 v 15:30

Co neměříme, to se prý nezlepšuje

Lean Lego Game
Někdy máme pocit, že musíme v práci pracovat více času, abychom toho zvládli více. Prostřednictvím simulace, Lean nástrojů a LEGA si prakticky ukážeme, že ušetřit energii a také cenný čas se dá již pouhým zefektivněním vaší práce.

24. 10. 2022 v 9:00

Lean Lego Game

Red Button EDU Webinář #3 – Motivace ke vzdělávání podpořená daty a statistikami
Chcete vědět, jakým směrem se ubírá vzdělávání a získat praktické rady a triky, jak efektivně rozvíjet své zaměstnance? Přijďte na sérii interaktivních webinářů! Připravte se na 3 interaktivní webináře plné konkrétních tipů a ukázek z praxe. Budeme moc rádi, když se zapojíte a posdílíte s námi i vaše zkušenosti.

8. 11. 2022 v 15:00

Red Button EDU Webinář #3 – Motivace ke vzdělávání podpořená daty a statistikami