Plýtvání
Plýtvání jako téma máme každý jinak..v pracovním životě se jedná o nejnovější metodické nastavení, ale největší dopad má to, co se skutečně děje, jaká je realita, tzn. jak to mají lidé, jak to má jedinec, jak to mám „já“. Přijďte s námi opět diskutovat téma z výrobní sféry a zjistit, jaká je ta správná cesta?

8. 6. 2023 v 15:00

Plýtvání

Firmy a organizace budoucnosti
Žijeme v rychlé době - dnes neplatí to, co platilo včera. Umělá inteligence, požadavky na udržitelné podnikání, tlak na inovace, ale i nestabilní ekonomická a sociální situace. Trendy se na vás valí ze všech stran, cítíte se pod tlakem, nestíháte sledovat novinky, ztrácíte motivaci a nevíte, jak to ustát? Máme řešení.

20. 6. 2023 v 11:00

Firmy a organizace budoucnosti

Průmyslový design jako nástroj inovací
Zažijte inovační odpoledne s jedním z nejuznávanějších designérů současnosti! Martin Tvarůžek vás zavede do světa průmyslového designu a ukáže vám, jak ho využít jako nástroj inovací pro vaše podnikání. Přijďte se inspirovat jeho zážitkovou přednáškou a objevte, jak může průmyslový design změnit vaše produkty i zisk.

22. 6. 2023 v 15:00

Průmyslový design jako nástroj inovací

Jak na udržitelné eventy od A do Z
Eventy se staly zlatem každé firmy a komunity. Setkávání lidí na živo má kouzlo, které online nevykouzlí za žádnou cenu. Jak je ale organizovat tak, aby byly skutečně udržitelné po každé stránce od cateringu po dopravu účastníků nebo výběr řečníků? K tématu promluví expertka s dvacetiletou praxí - Martina Kafková z M-Ocean.

26. 6. 2023 v 15:00

Jak na udržitelné eventy od A do Z