Red Button EDU Webinář #5 – Jak tvořit rozvojové programy pro lídry, které pohnou kulturou firmy
Chcete se dozvědět konkrétní tipy, jak vytvořit rozvojový program pro lídry, který dokáže pohnout kulturou vaší firmy? Jak to udělat, aby je to nejen bavilo, ale aby naučené začali okamžitě aplikovat do praxe a ještě do toho zapojili další kolegy? A jak měnit to nejtěžší, a to postoje a přesvědčení účastníků?

31. 1. 2023 v 15:00

Red Button EDU Webinář #5 – Jak tvořit rozvojové programy pro lídry, které pohnou kulturou firmy

Zaujala vás snídaně v lednu? Zajímá vás pohled na věc Soňe Klepek Jonášové a dalších sledujících? Máte na hosty otázky, na které se při B&B nedostalo? Chcete sdílet vlastní názor, nebo jenom poslouchat?

31. 1. 2023 v 16:30

Brain&Breakfast Digestiv

360 zpětná vazba
“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát bude hostem náš expert Radek Gajdušek a zaměříme se na téma 360 zpětné vazby.

8. 2. 2023 v 17:00

360 zpětná vazba

Je možný neomezený růst s omezenými zdroji?
Žijeme v době krizí, které mají společného jmenovatele – ekonomický systém, který upřednostňuje růst a zisk na úkor naplnění potřeb většiny lidí a přírody. Lze skutečně dosáhnout zeleného růstu? Je další růst vůbec žádoucí? Jak by vypadala nerůstová ekonomika, která by uspokojovala potřeby všech uvnitř planetárních limitů? Téma a všechny otázky nám představí Tadeáš Žďárský.

14. 2. 2023 v 15:00

Je možný neomezený růst s omezenými zdroji?

Agile Circle Praha
Agilní Circle v Praze pokračuje i po Novém roce dalším setkáním v prostorách firmy ComAp. Vezměte proto své kolegy nebo kolegyně a dojděte v hojném počtu. Akce je určena pro všechny Agilní role, nejen SM a AC, ale i POs, PMs, QAs, TLs, DEVs, ... Cílem setkání je se vzájemně inspirovat, sdílet zkušenosti a hledat společně odpovědi na otázky, které momentálně hýbou vašimi firmami.

15. 2. 2023 v 18:00

Agile Circle Praha

Letiště Václava Havla naživo
Věděli jste, že i letiště Václava Havla šlape do Udržitelnosti? Má vlastní strategii. Pojďte se podívat na vlastní oči a sdílet se Soňou Hykyšovou, manažerkou udržitelnosti, jak trnitá nebo pohodlná cesta vedla k současnému stavu a kam směřují další kroky Letiště Václava Havla. Čeká vás nezapomenutelná exkurze.

23. 2. 2023 v 9:00

Letiště Václava Havla naživo