ScaleUp Tip #170 – Řešíte minulost nebo řídíte budoucnost?

Vysílání bude zveřejněno 7. 6. 2023 v 8:30.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Inspire.
Zakoupit členství

ScaleUp Tip #170 – Řešíte minulost nebo řídíte budoucnost?

Posuňte své podnikání na novou metu a naučte se efektivně zvládat změnu pod taktovkou zkušených koučů. Každý týden vám se železnou pravidelností přináší krátké a rychlé tipy, jak chytře podpořit své podnikání a jak řešit problémy spojené s růstem firmy. V tomto tipu se podíváme na faktory úspěchu. Zobrazit více…

Kdo jsou Scale Up experti?

Pavel Křepelka

Více jak 20 let strávil Pavel na manažerských pozicích ve středně velkých společnostech. Má bohaté zkušenosti z akvizic firem, jejich restrukturalizací, stěhování společností při zachování nonstop provozu a řešení krizových situací spojených s růstem a rozvojem SME firem.

Pavel je akreditovaným koučem, mentorem a partnerem výkonných manažerů středně velkých společností v rámci České, Slovenské a Polské republiky. Má za sebou více jak 7 500 hodin mentoringové a koučovací práce s klienty, zkušenosti se vzděláváním koučů, prochází pravidelnými supervizemi v systemickém koučování a investuje minimálně 100 hodin ročně do svého dalšího vzdělávání.

Roman Stupka

Celý život Roman cítí potřebu ovlivňovat věci kolem sebe. Jako šéf klukovské party, kapitán fotbalového týmu nebo generální ředitel. Romanovy zkušenosti top manažera a krizového manažera mu pomohly pochopit roli leadera v businessu i životě. Vidí ji v tom, dát lidem společnou vizi a pomáhat jim, aby si našli svoji, která na tu společnou navazuje. Musí jim také pomáhat přijmout osobní odpovědnost za design systému a týmovou odpovědnost za jeho funkčnost.

Podle Romana je “odstraňování demotivace důležitější než hledání motivace a poslouchat je důležitější než mluvit. Proto nyní místo provozování systémů pomáhá dobrým firmám stát se ještě lepšími.“ Roman při své práci nejčastěji používá metodu Rockefellerových návyků.

10 min | 7. 6. 2023 | Pořad: ScaleUp

Mohlo by vás zajímat