Pohled dovnitř s Josefem Dvořáčkem

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Pojďte se seznámit s vedením, kulturou a posláním společnosti SONNENTOR. Průvodce nám bude tentokrát Michal Šrajer, který se zaobírá tématem „štěstí v práci“ a bude si povídat se spolumajitelem a ředitelem firmy SONNENTOR Josefem Dvořáčkem. Zobrazit více…

Proč sledovat?

Tímto pořadem se line vůně bylinek a čajů. Stejně jako pohoda a rozvaha lídra, která vychází z pokory a lásky k lidem. Zjistíte, co dělá lídra lídrem i v době krize a jak selský rozum využívat při vedení lidí a firem.

Co se dozvíte?

  • Jak se chovat k zaměstnancům i dodavatelům v době krize
  • Jak využít moudrost našich předků v naší každodenní praxi

Kdo je Josef Dvořáček?

Spolumajitel a ředitel společnosti SONNENTOR, která je dnes významným zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství.

V SONNENTORu najdete spoustu inspirace z trvalé udržitelnosti i společenské odpovědnosti. Pokud navštívíte jejich turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR v Čejkovicích na jižní Moravě, určitě na vás dýchne jejich originální firemní kultura. Se svými spolupracovníky vybrali firemní motto: TADY ROSTE RADOST. Chtějí tím vyjádřit, že to tak cítí, že jejich posláním je v dnešní době přinášet lidem nadšení z bylin, čajů a koření a ze života vůbec.

71 min | 22. 8. 2022 | Pořad: Pohled dovnitř

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství