Můj profil

Pořady, které odebíráte

Be Well

Be Well

Pro většinu z nás jsou v životě nejdůležitější vlastně úplně stejné věci – zdraví, rodina a štěstí. A tento pořad je o hledání cest k nim. Moderuje Martin Ruman a Zuzana Koláriková.

CircuS

CircuS

O udržitelnosti a cirkularitě s lehkostí. Přinášíme záznamy z osobních setkání, kde uvidíte to nejlepší z české udržitelné a cirkulární praxe. Moderuje Luboš Malý.

Baťoviny

Baťoviny

Baťoviny aneb filozofie Baťa pro každodenní praxi. Návod, jak jí využívat profesně i v soukromí. Budovat sebe může každý, a to bez ohledu na to, zda podniká či nikoliv. Moderuje Gabriela Končitíková.

Inakosť & rešpekt

Inakosť & rešpekt

Jedinečnosť spočíva v rozdielnosti. Každý človek so sebou nesie jedinečný set talentov, skúseností a rozdielnych pohľadov na svet. Ak spojíme rozdielne, dokážeme ísť za hranicu všednosti.  Moderuje Margaret Starka a Zuzana Zamborská.

Česko, ráj exekucí

Česko, ráj exekucí

Proč je Česko rájem exekucí? Jaká je role zaměstnavatelů v oblasti finančních potíží svých zaměstnanců? Kam až zacházejí nekalé praktiky poskytovatelů půjček a jiných subjektů? Moderuje Gabriela Vondrušová a Radek Hábl.

Stůl pro tři

Stůl pro tři

Prostřednictvím upřímných a nestříhaných rozhovorů nahlédněte do hlav velikánům a zjistěte, s čím v životě zápasí, jak přemýšlejí, čemu věří a co jim pomáhá jít svou vlastní cestou. Moderuje Jarda Jirák.

Večery na FF UK

Večery na FF UK

Dívejte se na svět očima špiček české vědy a společenského dění. Vydejte se na cestu do hlubin fascinujících profesí a objevte netušená dobrodružství podaná jednoduše a srozumitelně. Moderuje Jarda Jirák.

DigiDetox

DigiDetox

Vytvořte si výběrové řízení na aplikace, získáte nástroje na zvládání své vůle, pochopíte důležitost své pozornosti a vytvořte si principy kritického myšlení k digitálnímu světu. Moderuje Matěj Krejčí.

První šance

První šance

Dát první šanci někomu, kdo se v oboru teprve učí je vždy odvážný krok. Jak tedy pracovat se stážisty, aby kooperace fungovala na obou stranách? Podívejte se na problematiku z obou pohledů a naučte se, že to může klapat na jedničku. Moderuje Martin Vítek a Tomáš Hülle.

Čtení se mění

Čtení se mění

Nestíháte číst celé knihy? Pořad vám vždy první den v měsíci doporučí osvědčenou knihu a v podobě audiozáznamu vám ji pomůže “přečíst”. Moderuje Petra Janková.

Až ke stropu

Až ke stropu

Nový úhel pohledu na to, co je doopravdy možné. Pořad plný osobního rozvoje a praktických rad, jak se dívat na úspěch, potenciál i chybování. Moderuje Pavel Pumprla.

Deus ex machina

Show is in english Deus ex machina

Artificial intelligence. Digitalisation. Machine learning. Groan. So many buzzwords, so much disinformation, so much fake PR. Let's demystify them. Moderuje Sara Polak.

Mistrovství v OKR

Mistrovství v OKR

OKR od A do Z. Pořad vám pomůže zformulovat správné cíle, objevit časté chyby a přinese rady, jak se zabývat procesem a OKR zavést právě u vás. Moderuje Ondřej Suchý.

Týmy budoucnosti

Týmy budoucnosti

Praktické tipy a techniky na vytváření funkčních týmů dnešní doby, podporu lidí namísto demotivace a návody na samoorganizovanost. Moderuje Hana Jadavan.

Futurescope

Show is in english Futurescope

How to accelerate our journeys into the future? Futurescope is your tool for examining the future emerging through technological innovations and what it means for your job, your company and yourself. Moderuje Luboš Malý a Martin Holečko.

Mí myšlenkoví mentoři

Mí myšlenkoví mentoři

Učte se od těch nejlepších. David Vrba vám představí významné osobnosti, které mu změnily život. K tomu přidá praktické tipy, nástroje, techniky a zdroje, které je dobré prozkoumat. Moderuje David Vrba.

#GeneraceZ

#GeneraceZ

Pořad s praktickými příklady nejzásadnějsích trendů definujících GenZ a způsobů, jak s tím pracují značky ve světě i v Česku. Moderuje Pavlína Louženská.

Vím, jak...

Vím, jak...

Pořad plný osvědčených, konkrétních a praktických rad, či nápadů pro úspěšné zavedení změn v organizaci. Inspirujte se cestami, které již někde fungují a mohou pomoci k nalezení té vaší. Moderuje Jirka Bréda.

InspiRácio

InspiRácio

Pořad o digitálních změnách, které ovlivňují svět byznysu i náš každodenní život. Inspirujte se příběhy osobností, které vám ukáží, jak zůstat sami sebou a nezbláznit se z horské digi dráhy. Moderuje Petr Beneš.

Business ToolBox

Business ToolBox

Ty nejlepší nástroje už někdo vymyslel, přestaňme vymýšlet vymyšlené a pojďme si ukázat byznysové nástroje, které můžete rovnou vzít a použít. Moderuje Dalibor Pulkert.

Biohacking for Life

Biohacking for Life

Využijte akumulovanou lidskou zkušenost v informačním moři dnešní doby. Pořad vás provede biohackingem jak firemním, tak osobním. Moderuje Libor Mattuš a Petr Fridrich.

Kniha měsíce

Kniha měsíce

V síti Red Button vybírá a doporučuje každý měsíc jeden z členů knihu, o které si myslí že je zásadní. Jde nám zkrátka o to, aby se skvělý obsah dostal k co nejvíce lidem. Moderuje Hana Jadavan a Jan Mašek.

Moderátoři

Moderátoři

Interní kanál pro moderátory s praktickými informacemi nejen k tvorbě obsahu, ale také k podpoře celého projektu Red Button EDU. Moderuje .

Brain&Breakfast

Brain&Breakfast

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Moderuje Jan Mašek.

Jádro pudla...

Jádro pudla...

Fungujte strategicky a dlouhodobě díky systémovému přístupu. Pořad vám ho přiblíží v praxi, na konkrétních tématech jako je vzdělávání či týmová motivace. Moderuje Tomáš Hruda.

ScaleUp

ScaleUp

Neobjevujte znovu Ameriku. Dělejte věci jednodušeji, nechte své podnikání vyrůst pomocí metodiky Scaling Up a využijte příležitosti kolem sebe k posunu vpřed. Moderuje Pavel Křepelka a Roman Stupka.

Na cestě

Na cestě

V pořadu Na cestě se seznámíte s lidmi, kteří si zaslouží vaši pozornost. Inspirujte se příběhy a názory, které jim ovlivnily život a objevte odbočky, které mohou změnit i ten váš příběh. Moderuje Petr Skondrojanis.

Použij Sílu!

Použij Sílu!

Zpověď podnikavých lidí, kteří staví svoji práci na pozitivním dopadu na okolí. Plavte s nimi proti proudu na hodnotách udržitelnosti a zodpovědnosti, kde peníze jsou v první řadě jen palivo pro dosažení cílů. Moderuje Miky Škoda.

ProjecTor

ProjecTor

Připravujete nový produkt nebo se chystáte postavit školu v Africe? Tak to vás čeká projekt. My vám ho pomůžeme pochopit a nastavit tak, aby vaše projekty doručovaly vytyčené cíle a generovaly zisk. Moderuje Martin Hák.

Agile Talks

Agile Talks

Je agilita nutnost, nebo jen módní trend? Potřebujete ji? Pořad vás provede agilní transformací od A do Z a přinese inspiraci, návody a tipy. Moderuje Roman Šmiřák.

Mí učitelé

Mí učitelé

Zakladatel sítě Red Button vám v pořadu zpřístupní moudrost a praktické zkušenosti svých tří učitelů. Získejte nadhled i zkušenosti inovátora, síťovače a psychologa na dlani. Moderuje Jan Mašek.

Pohled dovnitř

Pohled dovnitř

Pohled dovnitř přináší jedinečné rozhovory se zajímavými lídry skvělých firem, kde se podíváme proč a jak své firmy stavějí a zaměříme se na hodnoty, smysl a lidi samotné. Moderuje Michal Šrajer.

Informace o licenci

V tuto chvíli nemáte zakoupenou plnou licenci Red Button EDU.
Můžete si ji aktitovat kódem z voucheru nebo zakoupit členství.
Pokud pracujete ve firmě, zeptejte se na firemní kód.

Úplné zrušení účtu


Mé údaje

Změna osobních údajů

(není možné změnit)


ve formátu 420608608608 (BEZ mezer a BEZ + nebo 00 na začátku)

Vypnout e-mailové notifikace na nové vysílání a pozvánky na zajímavá vysílání

Změna hesla