Mít nebo nemít inovační oddělení?

Workshop již proběhl.

Tato otázka je podobná tomu, jestli si koupit vlastní byt nebo jít do pronájmu. To vlastně stojí velký vstupní kapitál a vyplatí se, když opravdu víte, co chcete z dlouhodobého hlediska. Pronájem je flexibilní řešení, kde víte, že svoboda a hledání příležitostí bude tou vhodnou formou. Zobrazit více…

V dalším inovačním ránu se můžete těšit na několik modelů, které vám Jáno předvede, díky jeho expertíze s mnohými firmami. Také vám prozradí, jaký model použít ve vaší firmě a jak proces vhodně nastavit. 

Workshop proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat.

Kdo je Ján Uriga?

Ján Uriga získal PhD. na Ústave experimentálnej psychológie SAV, kde sa zaoberal výskumom a aplikáciou sociálnej inteligencie a rozhodovacích procesov lídrov. Od 2003 do 2009 pracoval ako HR manažér vo verejnej správe a medzinárodných korporáciách. Od roku 2010 sa venuje konzultačným projektom v oblasti strategického riadenia zmien, inovácií, leadershipu a firemnej kultúry. Externe vyučuje na FSEV a vedie MBA modul change managamentu a inovácií pre automotive sektor v spoluprácu s viedenskou technickou univerzitou. Od 2018 je leadrom Experience Centra v Prahe, ktoré je zamerané na inovácie v oblastí zákazníckej a zamestnaneckej skúsenosti.

60 min | 28. 1. 2022 | Oblast: Inovace