Kritika

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Kritika tady byla, je a bude a kdo se s ní nenaučí pracovat, tak toho budete užírat zaživa. V tomto díle uvidíte úvod do toho, jak na kritiku nahlížet jiným pohledem a kde začít, když chci, co nejvíce omezit její dopad. Zobrazit více…

V minulých dílech jsme řešili náš potenciál, vlastní definici úspěchu i jak pracovat s tím, když přijde chyba. Dalším krokem je umět pracovat s kritikou a to jak s tou vnější, tak i s tou, kterou produkuje ten malý kritik u nás v hlavě. Jak se tedy nejlépe vypořádat s kritikou od jiných lidí a kdo vlastně má právo nás kritizovat? A jak začít komunikovat s tím vnitřním kritikem?

Proč vysílání sledovat?

  • Kritika tady byla, je a bude a kdo se s ní nenaučí pracovat, tak toho budete užírat zaživa. V tomto díle uvidíte úvod do toho, jak na kritiku nahlížet jiným pohledem a kde začít, když chci, co nejvíce omezit její dopad.

Co si odnesete?

  • Podíváme se společně na to, jak pracovat s kritikou, která zákonitě dřív nebo později přijde. 
  • Zjistíme, kdo vůbec má právo nás kritizovat.
  • Ukážeme si, co je první krok v komunikaci se svým vnitřním kritikem.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat