Možná jste někdy zažili situaci, kdy nevíte, z které strany začít nebo co udělat jako první, abyste dodali co největší hodnotu zákazníkovi. Přijďte na praktický workshop Story mappingu, kterým budou provázet Pavol Sojčík a Anita Bak z RainFellows a naučte se tuto techniku aktivně používat. Zobrazit více…
Zažili jste někdy situaci, kdy máte před sebou obrovskou věc a nevíte z které strany začít? Máte hromady úkolů, ve kterých se Vám těžko orientuje? Potřebujete se rozhodnout, které věci potřebujete udělat jako první, které můžete udělat později a které možná nejsou potřeba vůbec? Chcete vytvářet nové funkcionality tak, abyste co nejdříve dodali zákazníkovi co největší hodnotu? Přijďte a zapojte se do praktického workshopu, který vám poskytne reálnou zkušenost a pochopení techniky Story Mappingu, která přesně s tímto vším pomáhá.
Workshop je vhodný jak pro ty, kteří o technice Story mappingu ještě neslyšeli a chtějí se jí naučit, tak pro ty, kteří tuto techniku již znají a chtějí si své znalosti ukotvit praxí. Součástí je praktická ukázka této techniky a diskuze nad teorií i praxí tak, abyste ji následně byli schopni použít u Vás. Jeden až dva účastníci budou mít v rámci tohoto workshopu navíc možnost si sami vyzkoušet facilitaci Story Mappingu v bezpečném prostředí.
Workshopem budou provázet lektoři z RainFellows, v rámci licence na Red Button EDU máme k dispozici 4 volná místa. Každý účastník navíc získá certifikát o absolvování workshopu.
Co zažijete?
- 9:00 – 9:45 Úvod, seznámení
- 9:45 – 11:15 Praktické cvičení
- 11:30 – 12:30 Teorie
- 12:30 – 13:30 Oběd
- 13:30 – 15:00 Praktické cvičení
- 15:15 – 16:30 Diskuze
- 16:30 – 17:00 Feedback a ukončení workshopu
Kdo je Pavol Sojčík?
Palo má 10 rokov skúseností s Agilitou vo firmách všetkých veľkosti (od rýchlo rastúceho startupu, cez stredne veľké firmy až po veľký korporát). Špecializuje sa na mentoring a výchovu Agilných koučov a prácu s firemnou kultúrou. Vo firme Wandera vybudoval tím skúsených Agilných koučov. Jeho vášňou je vzdelávanie (seba aj ostatných) a to vo všetkom, čo súvisí s agile, ale aj soft skills a vďaka tomu vie vybudovať bezpečné prostredie, v ktorom posúva tímy k maximálnej spolupráci. Ako jeden z agilných expertov v ČR stál pri zrode komunitnej platformy #CzechAgile a pravidelne organizuje komunitné stretnutie (Agile Circle, Scrum Beer…).
Kdo je Anita Bak?
Anit Agilitu objevila během své práce v roli testera, kdy měla možnost poznat kultury v mnoha různých firmách. Od té doby jí agilní přístup k práci i životu dává velký smysl, protože chce být aktivní tvůrkyní vlastního života a zároveň se zajímá o osobní rozvoj a osobní zodpovědnost. Neustálé učení a zlepšování se na základě aktuálních dat a okolností je totiž jedním ze základních agilních kamenů. Je přesvědčena, že vzájemná důvěra, otevřená a upřímná komunikace může pomoci jednotlivcům, týmům i celým organizacím dosáhnout těch nejlepších výsledků. Jejím cílem je pomáhat i ostatním aktivně tvořit své životní příběhy, proto pravidelně sdílí články na LinkedIn, kde předává své zkušenosti z praxe nebo náhledy na to, jak bychom mohli fungovat jinak. Je také členkou komunitní skupiny #CzechAgile.