Od tvorby brandu k start-upům a tvorbě příběhu firem

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Společná akce Innovation a People & Culture Roadshows - téma ze dvou pohledů, neboť se podíváme na témata z obou v unikátní akci. Pohled na inovace i firemní kulturu. Jak Cocoon pracuje s obojím? Jejich zkušenost a návod jak do produktu vdechnout život a přinést atraktivní obsah na trh. A jak u toho budovat kulturu. Zobrazit více…

Podíváme se společně na:

  1. PRINCIPY: Jak fungují inovace a kreativita pod jednou střechou, jaké principy vyznáváme v naší firemní kultuře? Co konkrétního si z toho můžete odnést do vaší každodenní práce? 
  2. KREATIVITA: Kde kreativita začíná a končí? Spojení kreativních a inovativních kompetencí
  3. INOVACE: Konkrétní příklady projektů vzniklých na těchto principech: MIWA, ASTAFORCE 

Čeká vás setkání s lidmi, kteří inovace a kreativitu milují a umí jí ocenit, k tomu výborná káva & inspirace na posílení imunity vašeho těla.

Podmínky

HYGIENICKÉ A PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ PODMÍNKY Chceme, aby celá akce proběhla co nejvíce komfortně a bezpečně. Respektujeme vládní opatření a proto Vás žádáme o dodržení aktuálních opatření ==> https://covid.gov.cz <==. V rámci akce budeme při vstupu kontrolovat potřebná potvrzení (očkování či negativní test) i nošení respirátorů ve vnitřních prostorách.

120 min | 31. 3. 2022 | Komunita: Firemní kultura, Inovace |
Kontakt na organizátora: Karolína Monincová