Kontinuální zlepšování

Akce již proběhla.

Vstupte s námi do světa, kde kontinuální zlepšování není jen fráze, ale životní styl každé prosperující firmy! V naší další panelové diskusi se na jednom místě střetnou myšlenky, zkušenosti a příběhy z první linie (agilního) světa. Spolu s našimi experty bude diskutovat Dan Müller, parťák ze sítě Red Button a guru v oblasti zlepšování firem a procesů. Zobrazit více…

Na téma se podíváme z různých úhlů pohledu, budeme sdílet jak úspěchy, tak i fuck-upy. Součástí panelové diskuse bude i možnost se doptat nebo se rovnou zapojit s vašimi zkušenostmi.

Ve druhé části setkání se rozdělíme do menších skupinek a půjdeme do hloubky pod taktovkou našich expertů na Agilitu, Firemní kulturu, Inovace a Udržitelnost.

Nebude chybět ani networking a něco k zakousnutí.

Akce proběhne fyzicky v Praze a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Dan Müller?

Dan Müller je odborníkem v oblasti kontinuálního zlepšování s bohatými zkušenostmi ve spojování obchodních a IT strategií. Jeho práce se zaměřuje na podporu efektivity a inovací ve firmách, a to především prostřednictvím systémového přístupu a koučinku. Je také členem Red Button. Vyznačuje se schopností přemýšlet mimo zaběhnuté struktury a podporovat týmy k hledání nových řešení pomocí inovativních metod a přístupů.

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Kdo je Miky Škoda?

Miky lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

Kdo je Soňa Jonášová?

Soňa je absolventkou oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. INCIEN (Institut Cirkulární Ekonomiky), který od roku 2016 funguje též na Slovensku, založila po zahraničním studiu a stážích v Holandsku a Španělsku. Od roku 2014 v Česku aktivně propaguje témata cirkularity a udržitelnosti. Stála u zrodu platforem jako Český cirkulární hotspot nebo Změna k lepšímu, protože propojování správných lidí v rámci konkrétních projektů považuje za klíčové pro transformaci udržitelnosti ze slov do činů. Ráda staví mosty mezi světy a to například tak, že je členkou poradních rad veřejných institucí (např. Komise pro problematiku klimatu Úřadu vlády) významných firem (např. Škoda Auto) a současně studuje doktorát v sociální ekologii na Karlově Univerzitě.

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

180 min | 23. 1. 2024 | Komunita: Agilita, Firemní kultura, Inovace, Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová