Cíle udržitelnosti jako superdálnice budoucnosti

Akce již proběhla.

Sedmnáct Cílů udržitelného rozvoje je jediný globální rámec udržitelnosti, na kterém jsme se jako národy shodly. Proč vznikly, jak jsou naplňovány, co je pro ČR největší výzva a v čem si naopak stojíme dobře – o tom bude první lednová debata s ředitelem kanceláře Infocentra OSN v Praze, Michalem Brožou. Zobrazit více…

V lednu tak odstartujeme sérii pravidelných setkávání za přítomnosti Michala Broži, který otevře novoroční setkání vhledem do vývoje témat Udržitelnosti na globální úrovni. Nasdílí nám i svoje zkušenosti s prosazování aktivit SDGs v Česku a cílem setkání bude i sdílení projektů jednotlivých členů. Závěr akce doplní krátký kreativní workshop „Stokrát nic umořilo osla“ ať odcházíme s jasným dalším krokem. 

Akce proběhne fyzicky v Praze a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Michal Broža?

Michal Broža v Organizaci spojených národů působí od roku 1995 na různých pozicích. Od roku 2004 je vedoucím Informačního centra OSN v Praze. V letech 2005 a 2006 byl například jako civilní pracovník informačního servisu mírové operace OSN v Libérii. Působil i jako konzultant Světové banky nebo výzkumný pracovník v soukromém sektoru.

120 min | 18. 1. 2023 | Komunita: Udržitelnost | Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová