Budoucnost technologií

Akce již proběhla.

V rámci již třetího setkání napříč expertními komunitami otevřeme téma budoucnosti technologií, na které se naši experti komunit podívají z různých úhlů pohledů. Přijďte s nimi diskutovat o vlivu vývoje AI, VR, AR či Blockchain. Diskusi otevře technologická archeoložka a popularizátorka AI Sara Polak. Zobrazit více…

Sara nám přiblíží, jak budoucnost technologií ovlivní fungování ve firmách. Následně se budeme společně s našimi experty – Soňou, Mikym, Radkem a Ondrou věnovat dalším otázkám.

Budeme rádi, když se k diskuzi připojíte a využijete toto setkání jako skvělou příležitost k výměně zkušeností a nápadů s ostatními odborníky v této oblasti a společně se tak připravíme na proměnu práce budoucnosti.

Akce proběhne fyzicky v Praze a je potřeba se na ni registrovat.

Kdo je Sara Polak?

Sara vystudovala archeologii a antropologii na Oxfordu, následně působila v technologických firmách ve Velké Británii a v USA. V současnosti se vrací k výzkumu jako Visiting Research Fellow na Oxford a působí na FIT ČVUT jako zakladatelka a vedoucí výzkumné skupiny CCHAOS zaměřené na studium cloudových civilizací a společenské komplexity. V roce 2022 se zařadila do žebříčků Forbes 30 pod 30 a Top 10 inovátorů roku od Hospodářských novin.

Kdo je Miky Škoda?

Miky lidem pomáhá ze sebe dostat to nejlepší. A to v jakémkoliv významu, který danému slovnímu spojení můžete dát. Miky o sobě mluví jako o dobrodruhovi a hledači lidského potenciálu. Učí lidi brát život vážně a přitom s lehkostí. Je zakladatelem projektu X-Challenge a neziskovky LeapMakers a také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli. Více o Mikym se dozvíte na jeho webu.

Kdo je Soňa Jonášová?

Soňa je absolventkou oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. INCIEN (Institut Cirkulární Ekonomiky), který od roku 2016 funguje též na Slovensku, založila po zahraničním studiu a stážích v Holandsku a Španělsku. Od roku 2014 v Česku aktivně propaguje témata cirkularity a udržitelnosti. Stála u zrodu platforem jako Český cirkulární hotspot nebo Změna k lepšímu, protože propojování správných lidí v rámci konkrétních projektů považuje za klíčové pro transformaci udržitelnosti ze slov do činů. Ráda staví mosty mezi světy a to například tak, že je členkou poradních rad veřejných institucí (např. Komise pro problematiku klimatu Úřadu vlády) významných firem (např. Škoda Auto) a současně studuje doktorát v sociální ekologii na Karlově Univerzitě.

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Tereza Černá

180 min | 18. 10. 2023 | Komunita: Agilita, Firemní kultura, Inovace, Udržitelnost |
Kontakt na organizátora: Tereza Černá